Комітет з розвитку спорту та здорового способу життя

Комітет з розвитку спорту та здорового способу життя був утворений у 2015 році як структурна гілка громадської організації "Об'єднання аграріїв". Сферу діяльності "Об'єднання Аграріїв" становить наукова, дослідницька, прикладна та просвітницька робота, пов'язана з технічними, природними та суспільними процесами і явищами в області технологій створення, передачі, прийому, реєстрації та обробки інформації і технологій управління. Громадська Організація "Об'єднання Аграріїв" є науковою структурою нового типу, у складі якої і навколо якої сконцентрувався величезний творчий потенціал вчених, фахівців різних напрямків, які своїми розробками вийшли на високий рівень наукових програм.

Мета Комітету з розвитку спорту та здорового способу життя - розвивати різні види спорту в Україні, залучати все більше молоді до активного та здорового способу життя. Це згода сумлінних і добросовісних людей в співпраці по розвитку і розбудові процвітаючої і счасливої України. Комітет є організатором різноманітних заходів, чемпіонатів з футболу, тенісу, самбо, підтягування на перекладині та інших видів спорту.

Взяти участь у заходах Комітету можуть всі бажаючі: як хлопці, так і дівчата. Для цього потрібно заповнити заявку на участь, обравши для себе та друзів цікаві змагання.

Перейти на офіційний сайт Комітету

Ми э