Кубок аграріїв з футболу. Макарів - Маньківка

23 липня на районному стадіоні смт Макарів пройшов Кубок аграріїв з футболу. Збірна Макарова грала проти збірної смт Маньківка Черкаської області. До команд ввійшли кращі гравці двох районів віком 14-15 років. Організатор заходу - Комітет з розвитку спорту та здорового способу життя громадської організації "Об'єднання аграріїв".
Гра вийшла завзятою та напруженою, тренери обох команд відмітили, що сили рівні і фінал неможливо передбачити.

За результатами першого тайму збірна Маньківки вирвалась уперед з рахунком 3:1. В другому таймі кожна команда забила 1 м'яч у ворота суперника. Отже, за результатами матчу, переможцем стала збірна смт Маньківка. Саме вона є першим фіналістом Кубку аграріїв.

Всіх гравців нагородили грамотами, соками та полуницею від партнерів матчу: "Аграрний хутір", ФГ "Фортуна", "Лад Агро Д", "Пашківський сад" та Дмитра Пірогова. А переможці отримали золоті медалі та головний приз - Кубок аграріїв з футболу.

Кубок аграріїв з футболу. Макарів - МаньківкаКубок аграріїв з футболу. Макарів - МаньківкаКубок аграріїв з футболу. Макарів - Маньківка