30 жовтня ми запросили на Аграрний хутір гостей з Канади - предтавників зрошувальної компанії "Агротек"

30 жовтня ми запросили на Аграрний хутір гостей з Канади - предтавників зрошувальної компанії "Агротек". Ми показали їм не тільки хутір, а й поля та плантації. В ході зустрічі ми обмінялися цінним досвідом та отримали поради щодо побудови зрошувальних систем в Україні.

30 жовтня ми запросили на Аграрний хутір гостей з Канади - предтавників зрошувальної компанії "Агротек"30 жовтня ми запросили на Аграрний хутір гостей з Канади - предтавників зрошувальної компанії "Агротек"30 жовтня ми запросили на Аграрний хутір гостей з Канади - предтавників зрошувальної компанії "Агротек"


Спершу Деніель, Віктор та Денис побували на полі, яке засіювали кукурудзою учасники проекту "Кукурудза". Перший врожай вийшов не найкращий, проте це цінний досвід для нас. Друзі з Канади оглянули поле і підтвердили, що перепоною для росту кукурудзи було посушливе літо. Такі культури потребують багато води а отже й впровадження ефективної системи зрошування. Компанія "Агротек" готова розробити і впровадити ірригаційну систему спеціально для наших полів.

30 жовтня ми запросили на Аграрний хутір гостей з Канади - предтавників зрошувальної компанії "Агротек"


Також ми відвідали поле в Наливайківці, де за високими технологіями проводится органічне удобрення - тут випасають корів.

Наостанок ми показали гостям нашу гордість - Пашківські сади. Це величезні плантації яблук та полуниці, де вирощуються найкращі сорти. Тут технологія зрошування вже налагоджена і канадські інженери були цим приємно вражені. Поїхали ми не з порожніми руками, а з двома ящиками смачних яблук.

30 жовтня ми запросили на Аграрний хутір гостей з Канади - предтавників зрошувальної компанії "Агротек"30 жовтня ми запросили на Аграрний хутір гостей з Канади - предтавників зрошувальної компанії "Агротек"


Поїздка завршилася діловою бесідою в дружній атмосфері та смачним обідом - шашликом з картоплею та овочами.

Про все це дивіться у сюжеті.