ІІ Молодіжний освітньо-прикладний форум з розвитку сільської місцевості

30 листопада 2015 року у смт Макарів відбувся ІІ Молодіжний освітньо-прикладний форум з розвитку сільської місцевості. Форум об’єднав кращих молодих спеціалістів-аграріїв України та всього світу. Доповідачі представляли свої проекти та вносили власні пропозиції щодо розвитку сільської місцевості. Учасниками Форуму стали науковці, підприємці агросектора,
фермери, партнери і члени «Об’єднання аграріїв», громадські активісти, студенти і аспіранти профільних ВУЗів, а також місцеві жителі.
Напрямки Форуму:
- Освіта
- Культура
- Підприємництво
- Енегрозабезпечення
- Аграрний туризм
- Спорт для всіх
Загалом доповідачі представили 12 бізнес-проектів аграрного напрямку. Канал Агро ТВ та видання "Кращі аграрії" представляла Наталія Власенко. Далі Сергій Павлішин розповів про економічну вигоду від проектів "Кукурудза" та "Вершки і полуниця", а Альона Ганюк поділилася секретами успіху "Агромаржі".
Проект "Аграрний хутір 999" представляла жителька хутора Катерина. Глядачі відкрили для себе життя хутора зсередини, познайомилися з його мешканцями.
Член громадської організації "Об'єднання аграріїв" Олег Репетій поділився з аудиторією починаннями та успіхами проекту "Апельсин-агро". Також всіх було запрошено до участі в змаганнях під назвою "Спорт для всіх".
Від імені Литовченка Олександра Михайловича було представлено натуральний нерозбавлений яблучний сік в рамках проекту "Соки".
"Екстракон" - інноваційна розробка доктора сільськогосподарських наук та Члена Наукової Ради Об'єднання аграріїв Патики Миколи Володимировича. Інформацію про цей унікальний біопрепарат ми почули з перших вуст.
Цікавим виявився проект "Гуси" Дениса Шеремета та Михайла Матвєєва. Це вже налагоджене господарство по розведенню гусей у Сумській області.
І заключною стала нова розробка "Об'єднання аграріїв", яку особисто представив голова організації. Це освітня установа - Академія туризму. Інноваційні методи навчання та тісний зв'язок з практикою - саме такими мають бути принципи цієї академії.
Після представлення проектів розпочалася розважальна частина. Творчі колективи із Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ст. показали мистецтво танцю та хорового співу на високому рівні.
На завершення була проведена бесіда з аудиторією про те, що кожен взяв для себе з цього форуму та який проект найбільше сподобався.
Під гімн аграріїв всі присутні перейшли до сусідньої зали, щоб розпочати каву-брейк. Була також проведена дегустація представлених на Форумі соків.
"Об'єднання аграріїв" вже готується до наступних цікавих заходів, тож приєднуйтесь до нашої креативної команди.

ІІ Молодіжний освітньо-прикладний форум з розвитку сільської місцевостіІІ Молодіжний освітньо-прикладний форум з розвитку сільської місцевості

ІІ Молодіжний освітньо-прикладний форум з розвитку сільської місцевостіІІ Молодіжний освітньо-прикладний форум з розвитку сільської місцевостіІІ Молодіжний освітньо-прикладний форум з розвитку сільської місцевості

ІІ Молодіжний освітньо-прикладний форум з розвитку сільської місцевостіІІ Молодіжний освітньо-прикладний форум з розвитку сільської місцевостіІІ Молодіжний освітньо-прикладний форум з розвитку сільської місцевості