Другі народні збори України

30 січня 2016 року в Міжнародному центрі культури і мистецтв в Києві (раніше - Жовтневий палац) розпочинаються Другі народні збори України. Тут зібралися представники громад та всеукраїнських громадських об'єднань з усіх регіонів України.

Україна переживає глибоку системну кризу, яка охопила всі сфери суспільного життя - політичну, економічну і духовну. Задля виходу з скрутного стану велика група державних і громадських діячів 17 жовтня 2015 року започаткували роботу Народних зборів України як форму реалізації прямого народовладдя.
Представники народних зборів називають своїми завданнями внесення змін до Конституції України, розробку комплексної програми заходів у сфері оборони і безпеки, проведення нової ефективної економічної політики, забезпечення підтримки молоді, боротьбу з корупцією та соціальними проблемами.

На зборах наголосили на розвитку аграрної сфери, зокрема збереженню селянства як носія україїнської ідентичності, удосконаленню сільскогосподарських технологій та підвищенню рівня життя селян. Потрібно встановити суворий державний контроль за використанням, збереженням і відновленням української землі.