Агропромислова виставка в Херсоні 17-20 лютого

З 17 по 20 лютого в концертному залі "Ювілейний" в Херсоні проходить міжрегіональна агропромислова спеціалізована виставка-форум Фермер.
На виставці представляють свою продукцію та послуги більше 60 підприємств. А загальна кількість учасників близько 500. Серед них і громадська організація "Об'єднання аграріїв". Голова Комітету з розвитку органічного землеробства Вознюк Євген Геннадійович представляв кластерну воду та органічні добрива.

Агропромислова виставка в Херсоні 17-20 лютогоАгропромислова виставка в Херсоні 17-20 лютого
Агропромислова виставка в Херсоні 17-20 лютогоАгропромислова виставка в Херсоні 17-20 лютого
Агропромислова виставка в Херсоні 17-20 лютогоАгропромислова виставка в Херсоні 17-20 лютогоАгропромислова виставка в Херсоні 17-20 лютого


З метою пошуку ефективних каналів реалізації сільськогосподарської продукції, підвищення прибутковості підприємств, встановлення бізнес-контактів тут щорічно в рамках виставки проходить конференція. Цього року її тема "Ринок нових можливостей реалізації сільськогосподарської продукції. Інфраструктурний розвиток агропромислового комплексу".

На виставці представлена сільськогосподарська техніка та запчастини до неї, засоби механізації для малих підриємств, фермерських господарств, дачних ділянок, обладнання для переробки, транспортування і зберігання сільськогосподарської продукції. Також можна побачити насіння, саджанці, газонні трави, декоративні рослини для дому і саду, засоби захисту рослин, добрива, грунтозберігаючі технології.