Чим живе сьогодні українське село

29 лютого представники громадської організації "Об'єднання аграріїв" провели зустріч із головою селищної ради Кибукевичем Анатолієм Михайловичем в селі Андріївка Макарівського району Київської області.
Анатолій Михайлович розповів про основні проблеми села на сьогодні.

Чим живе сьогодні українське селоАгро ТВ відвідали будинок культури, де дах обвалився прямо на місця для глядачів. Хоч тут і стоять пластикові вікна, будівля потребує негайної реконструкції. В "Об'єднанні аграріїв" зараз розглядають шляхи проведення капітального ремонту в будинку культури.

Чим живе сьогодні українське селоЧим живе сьогодні українське село


Дитячий садок та школа в кращому стані завдяки старанням директора та педколективу. Нам показали не тільки дитячі кімнати та класи, а й музей історії села, реконструйовану світлицю та спортзал.

Чим живе сьогодні українське селоЧим живе сьогодні українське село


В підвалі школи місцеві активісти працюють над створенням кімнати для тенісу. Звісно, ще попереду усунення низки проблем: труби течуть, та й вентиляція поки відсутня.

Чим живе сьогодні українське селоЧим живе сьогодні українське селоЧим живе сьогодні українське село


Крім дірявих дахів та обвалених стін у держзакладах великою проблемою є відсутність спортивних та культурних секцій для молоді. В школі є близько 40 активних школярів, які влаштовують змагання з волейболу, баскетболу, тенісу, проте шкільне обладнання для спорту залишає бажати кращого.

В ході зустрічі було вирішено розвивати в Андріївці футбольний клуб "Абрикос". Для цього перш за все потрібно реконструювати стадіон. В "Об'єднанні аграріїв" пообіцяли взятися за вирішення цього питання.
Голова Комітету з розвитку спорту та здорового способу життя Сергій Павлішин обговорив з головою селищної ради спільне проведення спотивних заходів, які покликані залучати молодь до села.

Для створення нових робочих місць, залучення більшої кількості людей до ековідпочинку в селах Макарівського району будується низка аграрних хуторів. Райдержадміністрація та "Об'єднання аграріїв" роблять спільні кроки на шляху до завершення цієї справи. Тож маємо надію на відродження аграрної потужності українського села.

В ході зустрічі також було проведено Другий дегустаційний конкурс напоїв "Асканія", "Фантазія", "Ілля Муромець" та "Узвар цілющий". Працівники селищної ради мали змогу оцінити напої шляхом анкетування.