Обговорення стратегії розвитку аграріїв під стінами Верховної Ради

Вже другий день під Верховною Радою проходить численний мітинг аграріїв, що розпочався 15 березня. Тут присутні більше 1000 активістів з усіх регіонів України: фермери, технологи, депутати.
Організатори акції - громадські організації, серед яких Всеукраїнська аграрна рада та звичайні фермери.
Відміна пільгового режиму оподаткування малих та середніх підприємств аграрного сектору відбулася 24 грудня 2015 року, коли було внесено зміни до чинного Податкового кодексу. Оподаткування аграрних господарств зросло у 1,8 разів. Крім того, активісти протестують проти продажу 1 млн га земель сільськогосподарського призначення запланованого урядом на 2016 рік.
Такі дії уряду призведуть до скорочення виробництва, дестабілізації економічної ситації в країні.
Цей мітинг під стінами Парламенту вже не перший.
Організатори змонтували сцену, де можуть висловити свою позицію фахівці аграрної сфери.
Представники "Об'єднання аграріїв" взяли активну участь у сьогоднішньому мітингу. Було проведено опитування та обговорення стратегії розвитку сільського господарства. Вона розроблена в лютому цього року на розширеному засіданні Вченої Ради "Об'єднання аграріїв". Стратегія передбачає не тільки розвиток аграрної сфери, а й створення робочих місць, правовий захист аграріїв, підвищення якості продукції та рівня життя людини. Сотні учасників мітингу виступили на підтримку стратегії.
Близько 14:00 активісти розпочали мирну ходу до Кабінету Міністрів України з вимогою повернути спецрежим оподаткування, прийняти закон 3851 "Про внесення змін до податкового кодексу України" та відправити у відставку прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.