Розвиток спорту у Вінницькому педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського

18 квітня Агро ТВ відвідали Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського. Вхід на територію виглядає по-європейськи: гарно оздоблені будівлі, бруковані доріжки, кипариси та тюльпани. Приємне враження на нас справили ввічливі та чуйні працівники: від секретаря і аж до ректора - Лазаренко Наталії Іванівни.

Команда Агро ТВ перевірила, в якому стані розвиток спорту в цьому ВУЗі. Інститут фізичного виховання та спорту Вінницького педагогічного університету налічує 4 кафедри та 1200 студентів. Навчально-матеріальна база інституту є найкращою у місті. В розпорядженні студентів, велика ігрова зала, спеціалізована гімнастична зала, зала спортивної боротьби, тренажерна зала (атлетичної гімнастики), зала для занять з музичної ритміки та настільного тенісу.
Викладачі та студенти загалом задоволені рівнем розвитку спорту в університеті.

Ініціативу проведення змагань з синхронного підтягування на перекладині тут активно підтримали. Нагадаємо, що раніше відбіркові тури проводилися в Києві, а найближчим часом планується проведення змагань в Житомирі. Загалом в різних містах України буде проведено 20 тисяч спарингів. Таким чином 240 тисяч людей продемонструють, на що вони здатні. Громадська організація "Об'єднання аграріїв" запрошує всіх до співпраці.