Імпортозамінні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва" до 10-річчя інженерно-технологічного факультету

26-27 травня в Уманському національному університеті садівництва проходить друга міжнародна науково-практична конференція на тему "Імпортозамінні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва"
В перший день захід відвідало близько 60 науковців з різних міст України та ближнього зарубіжжя, включаючи представників громадської організації "Об'єдання аграріїв". На пленарному засіданні, що тривало більше трьох годин, доповідачі розглядали проблеми впровадження імпортозамінних технологій в сільському господарстві та представляли власні проекти. Сало Василь Михайлович із Кіровоградського національного технічного університету доповідав про розвиток сільськогосподарського машинобудування в Україні.

Харитонов Микола Миколайович, професор Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету порушив проблему рекультивації, тобто відновлення, виснажених чорноземів.

Всього на пленарному засіданні було представлено 10 доповідей. Про акуальність теми конференції розповів її організатор Пушка Олександр Сергійович.

Далі учасники були запрошені на дегустацію вин, розроблених на базі Університету садівництва, та на екскурсію Національним дендрологічним парком "Софіївка".

Імпортозамінні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва" до 10-річчя інженерно-технологічного факультетуІмпортозамінні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва" до 10-річчя інженерно-технологічного факультетуІмпортозамінні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва" до 10-річчя інженерно-технологічного факультету