ГО"Відкрита Україна" та ГО "Об'єднання аграріїв" за покращення рівня життя ветеранів

24 листопада під Будинком ветеранів Голосіївського району м. Києва проходить акція протесту. Мітингувальники звинувачують голову Організації ветеранів Голосіївського району Коропова Сергія Олексійовича в привласненні кооперативних коштів та вимагають впустити їх до зали засідань, де наразі проходить скликання ветеранів.
На захист ветеранів виступила громадський діяч Вікторія Губська.
Сам Сергій Олексійович заперечив усі обвинувачення, а його колега прокоментував ситуацію.
Учасникам мітингу представники обєднання аграріїв запропонували взяти участь у створенні соціальних овочевих пунктів з метою забезпечення населення якісними і екологічно чистими овочами за доступними цінами для "борщового набору".
Також було проведено опитування у населення щодо проблем масового використання гліфосатів на землях України. Результати опитування та думки щодо цієї проблеми ми представимо в наступному репортажі.
Громадські діячі "Обєднання аграріїв " разом з діячами ГО "Відкрита Україна" домовились про зустріч 29.11.2016 о 12:00 в залі засідань Голосіївської РДА міста Києва. Головною метою зустрічі буде правовий та соціальний захист населення. Запрошуємо до зустрічі всіх бажаючих.