Правовий та соціальний захист мешканців Києва

29 листопада громадяни Голосіївського району, що напередодні влаштували мітинг під стінами Будинку ветеранів, звернулися до голови Голосіївської РДА для встановлення справедливості. Громадяни стверджують, що їх незаконно виключили зі Спілки ветеранів, та цілеспрямовано перешкодили їхній присутності на засіданні Ради ветеранів Голосіївського району 24 листопада 2016 року. В результаті сутички кілька мітингуючих отримали травми.

На захист ветеранів стала громадський діяч Вікторія Губська. Вона говорить про корупцію та протизаконні дії голови Спілки ветеранів Коропова Сергія Олексійовича та його прибічників.
Раніше Вікторія зверталась до голови Голосіївської РДА Бондар Наталії Володимирівни з проханням провести засідання Ради ветеранів в стінах адміністрації для уникнення сутичок. Наталія Володимирівна надала приміщення, проте засідання все ж пройшло в Будинку ветеранів, що тільки розпалило конфлікт.

Наталія Володимирівна пояснила, що владні структури не можуть втручатися в діяльність громадських об'єднань, тому вона не мала права примусити Голову спілки та інших її членів проводити засідання в стінах РДА.

За подальшим ходом цих подій слідкуйте на каналі Агро ТВ.