V міжнародна виставка для галузі плодоовочівництва України та країн СНД "Fresh Business Expo"

Команда Агро ТВ завітала 1 грудня у Міжнародний виставковий центр на Лівобережній, де проходить 5 міжнародна виставка для галузі плодоовочівництва України та країн СНД "Fresh Business Expo".

Це не лише спеціалізована виставка, присвячена технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу плодів та овочів, а й провідна торгівельна подія. Організаторами є компанії з України та Нідерландів.

Цьогоріч на виставці представлено 116 підприємств з різних країн, що представили технології вирощування, зберігання та консервування продукції, а також тепличні технології, сортування пакування та обладнання для переробки фруктів та овочів. Приємно, що серед підприємств-учасників багато друзів "Об'єднання аграріїв".

Завітали сюди як постачальники плодоовочевої продукції – фермери, так і імпортери, тобто продавці. Окремим важливим напрямком став маркетинг в плодоовочевому секторі. Цікавою в цьому плані є унікальна B2B платформа fructidor.com. Вона допомагає встановити контакти постачальників та експортерів по всьому світу.

Під час перебування на виставці представники ОА також підняли питання застосування гліфосатів та шляхів заміни їх органічними добривами. Загалом, в команди Агро ТВ склалося враження, що патріотичних українських виробників недостатньо. Дуже багато іноцемців, які критикують все українське. Один з учасників не на камеру висловив думку, що українські селекціонери здатні вирощувати тільки "мусор".

Тобто є над чим думати і є над чим працювати. Так само потрібно працювати і нам, об'єднуючи аграріїв довкола найкращих ідей та знань.
З першим днем зими, шановні наші глядачі. Підписуйтесь на наш канал.