150 ювілейне засідання Вченої Ради "Об'єднання аграріїв"

15 грудня 2016 року відбулося 150 ювілейне засідання Вченої Ради "Об'єднання аграріїв". На порозі нового року члени організації підбивали підсумки роботи за 2016 рік, презентували досягнення та обговорили перспективи розвитку.
Почесним гостем і ведучим свята став відомий український шоумен - запальний Олександр Вітер.

В процесі засідання пройшов ІІІ Міжнародний форум з розвитку сільської місцевості "Аграрний хутір".
Розпочався він з вітального слова Голови Правління "Об'єднання аграріїв". За продуктивну діяльність у поточному році було відзначено Комітет з розвитку інформаційного простору, Комітет з розвитку спорту та здорового способу життя, Комітет з розвитку міжнародного співробітництва, Комітет з розвитку академічної науки та інші структурні підрозділи.

На сцені виступили зі звітами представники організації: Репетій Олег та Власенко Наталія. Було оголошено бюджет всіх підрозділів на 2017 рік, який, порівняно з поточним роком, виріс майже вдвічі. Гості отримали багато нової та цікавої інформації, ближче познайомилися з організацією.
Для створення святкової атмосфери чарівний ведучий в перервах між виступами розважав гостей гуморесками.

150 ювілейне засідання Вченої Ради "Об'єднання аграріїв"150 ювілейне засідання Вченої Ради "Об'єднання аграріїв"


Після офіційної частини всіх присутніх було запрошено на огляд виставки хлібних виробів. В рамках ІІ Кубку аграріїв з хлібопечіння "Свято хліба" було представлено експозиції з 10 різних регіонів України. Київщина відзначилася різнобарвними пончиками, Львівщина - ароматними булочками з кокосом, а Дніпро - короваєм та солоною випічкою. Також була представлена смакота з Черкаської, Миколаївської, Херсонської, Чернігівської, Житомирської, Вінницької та Сумської областей.
"Об'єднання аграріїв" надали можливість гостям не тільки візуально оцінити випічку, а й скуштувати її під час кави-брейк. Процес дегустації отримав безліч позитивних відгуків.

150 ювілейне засідання Вченої Ради "Об'єднання аграріїв"150 ювілейне засідання Вченої Ради "Об'єднання аграріїв"150 ювілейне засідання Вченої Ради "Об'єднання аграріїв"
150 ювілейне засідання Вченої Ради "Об'єднання аграріїв"150 ювілейне засідання Вченої Ради "Об'єднання аграріїв"150 ювілейне засідання Вченої Ради "Об'єднання аграріїв"


Відразу після обідньої перерви розпочався довгоочікуваний ІІ Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів "Світ аграріїв". Нагадаємо, що вперше фестиваль проводився 1 жовтня 2015 року в селі Мотижин Макарівського району Київської області. Тоді на голосування було представлено 10 відеороликів, а перше місце виборов короткометражний фільм учнів місцевої школи про природу села Мотижин.

Цьогорічний фестиваль гості назвали більш професійним та інтригуючим, оскільки учасники представили удвічі більше відеороликів на значно вищому рівні зйомки та монтажу. Серед учасників були відеооператори, журналісти, маркетологи, програмісти, фармацевти і навіть бухгалтер. Кожен з 20 переглянутих відеороликів пропонувалось оцінити за 10-бальною шкалою.

За результатами підрахунків голосів третє місце зайняв репортаж про Аграрний хутір "Фортуна" та його темпераментних жителів у селі Лубському Макарівського району. Друге місце розділили дві роботи: гумористичний ролик про курс оздоровлення від "Об'єднання аграріїв" та репортаж про відкриття Центру образотворчого розвитку дитини "Хуторок". А переможцем набравши 113 балів, стала стрічка-презентація "Об'єднання аграріїв". Автора - Власенко Наталію - нагородили цінним призом - мультиваркою.

На завершення учасники та гості обмінялися досвідом та контактами, а для Агро ТВ поділилися враженнями про такий насичений день.

150 ювілейне засідання Вченої Ради "Об'єднання аграріїв"150 ювілейне засідання Вченої Ради "Об'єднання аграріїв"