Моделювання позитивних подій розвитку аграрної сфери у 2017 році.

29 грудня 2016 року в передноворічній дружній атмосфері відбувся підсумковий семінар членів "Об'єднання аграріїв". Активісти проводили нараду в конференц-залі готелю "Космополіт" з метою моделювання позитивних подій розвитку аграрної сфери у 2017 році.

Першим питанням для обговорення став бюджет структурних підрозділів організації на прийдешній рік. Власне, розмір бюджету вже був затверджений ще на попередньому засіданні. Сьогодні ж представники різних Комітетів зосередились на розробці плану розвитку та календаря заходів для свого підрозділу.

Комітет з розвитку інформаційного простору представляла Наталія Власенко. Планується розширення діяльності каналу Агро ТВ та вихід на міжнародний рівень. Не менш масштабні плани і в Комітету з розвитку рослинництва: про це розповів агроном Ткачук Володимир Володимирович.

Комітет з розвитку харчових технологій буде і надалі впроваджувати виробництво натуральних соків та напоїв за рецептурою Литовченка Олександра Михайловича. Інші ланки "Об'єднання аграріїв" також представили план розвитку впродовж зустрічі. Почесним гостем на семінарі став керівник громадського об'єднання "Майдан" Руслан Расулов. Він працюватиме на вдосконалення діяльності Агентства аграрної безпеки та Комітету Народної оборони.

Було висловлено кілька пропозицій щодо наповнення бюджету. Зокрема, це - залучення спонсорів, прибутки від комерційних проектів, членські внески.
Також учасники зустрічі прийняли рішення про створення Агентства чистої води для покращення якості питної води та відновлення здоров'я населення.

І нарешті, кульмінацією зустрічі стало урочисте оголошення Голови "Об'єднання аграріїв" про створення нової політичної партії "Борщ" для об'єднання людей і досягнення своїх цілей.

Бажаємо всім чудового урожаю в номому році. Підписуйтесь на наш канал.