Всебічний розвиток людини - невід'ємна складова розвитку сільського господарства (смт. Козелець)

26 січня 2017 року члени громадської організації "Об'єднання аграріїв" організували семінар в смт Козелець Чернігівської області, щоб обговорити технологію розвитку людини як складову частину розвитку сільської місцевості.
Для учасників з Києва організували трансфер до ресторану "Московський", де проводився семінар.
Атмосфера в залі була позитивна й натхненна, ми почули чимало цікавих фактів, оригінальних ідей та реальних шляхів розвитку людини. Доповідачі торкнулися тем вдосконалення системи контролю за дотриманням законодавства і прав людини.

Активістами "Об'єднання аграріїв" були зафіксовані численні випадки нехтування Законами у військовій, цивільній сфері та в бізнесі. Особливої уваги потребує питання незаконної приватизації земель сільськогосподарського призначення, про що говорив представник Агентства Аграрної безпеки Руслан Расулов.
Свої пропозиції та плани висвітлили представники Комітетів з розвитку інформаційного простору та рослинництва. У 2017 році планується розширення роботи в соціально-економічному, політичному, громадському напрямках.
На семінарі обговорили відкриття приймальні "Об'єднання аграріїв", яке заплановане на 9.02.2017 в Козельці. В.о. голови народної приймальні призначили Пузирного Михайла, який за сумісництвом ще представляє Комітет з розвитку рослинництва.
Про те, наскільки корисним з точки зору розвитку став семінар, ми запитали в учасників.

Напередодні посівної кампанії 9 лютого "Об'єднання аграріїв" проведе науково-практичну конференцію в Козельці на тему "Інноваційні технології вирощування олійних та зерно-бобових культур. Презентація кращих сортів для аграріїв". Для участі звертайтесь за вказаними контактами.