Аграрний рух за 500 (Громадське опитування в м. Київ)

"Аграрний рух за 500" - це новий напрямок розвитку сільського господарства України.
Ми хочемо привернути увагу до типової для сільського господарства проблеми: незаконного використання землі, її безвідповідального виснаження.

Обмеження максимальної площі оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення до 500 га та терміну оренди до 5 років на одну юридичну особу - ось мета "Аграрного руху за 500". Введення такого політики це нова хвиля розвитку українців, що дасть поштовх розвитку всіх аграріїв і вдосконалить технологію використання землі.

28 лютого активісти "Об'єднання аграріїв" розпочали масштабне опитування громадян України щодо цієї проблеми. Першим пунктом для комунікації стала Національна академія аграрних наук України. Учасникам анкетування було поставлено 2 питання: Чи підтримують вони введення обмеження площі та терміну оренди землі на законодавчому рівні та чи дозволять вони користуватися земельними банками України транснаціональним корпораціям.

В ході опитування люди різного віку та роду занять висловили цікаві думки щодо цих питань. За попередніми коментарями інтерв'юерів, дехто з опитуваних вагався щодо використання української землі міжнародними компаніями. Дехто був категорично проти, а хтось підтримав цю пропозицію, обгрунтовуючи це більш прогресивним розвитком агротехнологій на Заході.

Іншими пунктами анкетування стали Національний університет біоресурсів та природокористування України, Інститути землеробства та садівництва НААН. За результатами підрахунку голосів попереднього анкетування 51% українців повністю підтримали обмеження терміну оренди землі до 5 років та площі оренди до 500 га та встановлення контролю за виконанням цих вимог, 27,5% не змогли дати відповіді, оскільки не цікавляться цим питанням, а 21,5% був проти такого обмеження. 17,1% учасників опитування дозволили б користуватися транснаціональним корпораціям українськими земельними фондами, 19,7% учасників не цікавляться цим питанням, але переважна більшість (63,2%) виступили проти такої ідеї.
Результати першого дня анкетування показали, що "Аграрний рух за 500" - перспективне та актуальне явище, яке набирає популярності серед населення, коли українські землі знаходяться під ризиком знищення. Приєднуйтесь до нас. Щоб висловити власну думку з цього питання, звертайтесь за вказаними контактами: 067-215-69-99