«Зернові Технології» співвідношення вітчизняних та імпортних сортів насіння на ринку України

Новітні технології для розвитку сільського господарства з 15 по 17 лютого представляли відвідувачам міжнародних виставок «Зернові Технології», Agro Animals Show та «Фрукти. Овочі. Логістика». Захід відбувається у виставковому центрі "КиївЕкспоплаза" вже сім років поспіль напередодні агро-сезону.

Огранізатором є «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Одні з найбільших агропромислових виставок України пройшли за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, міжнародних аграрних установ Німеччини та Франції.
Учасниками цього року стали 500 провідних компаній з 23 країн на площі 28 000 кв.м. Приємно, що 10% учасників - партнери "Об'єднання аграріїв", які вже підписали Декларацію про співпрацю та підтримують Ухвалу стратегії розвитку сільського господарства.

Під час виставок була реалізована насичена ділова програма заходів за участі відомих вітчизняних та іноземних експертів аграрного сектору, що надало можливість операторам вітчизняного ринку знайти оптимальні рішення назрілих проблем. Заходи включають міжнародні конференції, семінари, форуми, ділові зустрічі.
Серед актуальних питань, що обговорювались: підвищення ефективності молочного бізнесу, козівництво, свинарство, принципи безпеки кормів, агрострахування, податки та експорт, раціональне використання сої, технологія вирощування овочевих культур та інші.
Особливу увагу приділили умовам отримання високого урожаю. Одним з важливих факторів тут є якісне насіння. Тому журналісти "Агро ТВ 999" провели опитування більше 100 учасників та відвідувачів виставки «Зернові Технології» на тему співвідношення вітчизняних та імпортних сортів насіння на ринку України. Результати показали, що 32% респондентів віддають перевагу насінню закордонного виробництва. В той час як 68% користується українським насінням через нижчу собівартість та щоб підтримати вітчизняного виробника. За словами експерта, на виставці переважали українські виробники насіння, проте загалом картина ринку зараз - 50/50. "Об'єднання аграріїв" активно працює над впровадженням стратегії підтримки вітчизняних виробників, щоб не менше 80% насіння було українського виробництва.

Всі найважливіші та цікаві події аграрної сфери україни дивіться на каналі "Агро ТВ 999".