Зустріч на Кафедрі конярства і бджільництва НУБіПУ

13 березня 2017 року на Кафедрі конярства і бджільництва НУБіПУ відбулася зустріч представників "Об'єднання аграріїв", Українського товариства охорони пам'яток історії і культури та працівників кафедри.

Присутні обговорили тенденції та перспективи розвитку зеленого туризму в Україні та започаткували клуб "Творці розвитку". Ідея створити осередок такого туризму на базі Кафедри конярства і бджільництва була одноголосно підтримана, так само, як і виробництво органічного меду. Територія НУБіПУ, ботанічний сад - це не тільки чудове місце для здорового відпочинку, а й осередок духовності, адже тут розташований Свято-Покровський чоловічий монастир.

За результатами зустрічі, 23 березня 2017 року об 11:00 відбудеться науково-практична конференція на тему: «Наукові засади виробництва лікарських рослин в Україні». Місце проведення: м. Київ, вул. Генерала Родімцева, 19, корп. 1 (Кафедра конярства та бджільництва НУБіПУ).

Зустріч на Кафедрі конярства і бджільництва НУБіПУЗустріч на Кафедрі конярства і бджільництва НУБіПУЗустріч на Кафедрі конярства і бджільництва НУБіПУ