Підняття прапору "Об'єднання аграріїв" на Хуторі в Швейцарському стилі

Швейцарія — високорозвинена індустріальна країна з інтенсивним сільським господарством, один із фінансових центрів світу й один із найбільших експортерів капіталу. Внутрішня стабільність і постійний нейтралітет приваблюють до швейцарських банків заможних вкладників із усього світу.

Саме тому ГО "Об'єднання аграріїв" будує Аграрний хутір 999 у с. Мотижин Макарівського району Київської області у швейцарському стилі, з врахуванням традицій, звичаїв та побуту цього гірського народу. 3 квітня 2017 року на хуторі відбулося урочисте підняття прапора "Об'єднання аграріїв" на червоному фоні на знак солідарності із Швейцарією.

Ми детально вивчили систему сільського господарства Швейцарії для запровадження її на Аграрному хуторі 999. Тваринництво має перевагу над рослинництвом (співвідношення — 3 до 1). В аграрному секторі зайнято близько 5% робочої сили. Потреба країни у продовольстві забезпечується власним сільськогосподарським виробництвом більш як наполовину. Розводять велику рогату худобу переважно молочних порід. Розвинені свинарство, вівчарство, птахівництво. Основні сільськогосподарські культури — пшениця, ячмінь, цукрові буряки, картопля, кормові трави, виноград, плодові (зокрема яблука), льон, тютюн, коноплі, овочі. У горах — лісозаготівлі.

Нагадаємо, що ГО "Об'єднання аграріїв" розбудовує систему аграрних хуторів в Україні для розвитку аграрної сфери за новітніми технологіями, покращення якості продукції та забезпечення людей робочими місцями. Пропозиції до співпраці надсилайте на пошту infoprostir999@gmail.com або телефонуйте 0672156999.

Підняття прапору "Об'єднання аграріїв" на Хуторі в Швейцарському стилі Підняття прапору "Об'єднання аграріїв" на Хуторі в Швейцарському стиліПідняття прапору "Об'єднання аграріїв" на Хуторі в Швейцарському стилі