День поля в Інституті картоплярства НААН

14 липня в Інституті картоплярства НААН відбувся День поля. Подія зібрала 157 провідних науковців України, спеціалістів та керівників агропромислових підприємств і організацій. Серед гостей компанії Укравіт, Дюпон, Агріко Україна. Головна мета зустрічі - представлення та обговорення досягнень вітчизняної селекції. Спершу гостей запросили на поле для демонстрації більш ніж 40 сортів картоплі.

Після польових демонстрацій відкрили меморіальні дошки українським вченим-картоплярам. А далі в актовій залі почалася пленарна частина. Виступи учасників тривали 2 години. Їх тематика - це нові сорти та перспектива селекції картоплі, системи захисту, живлення та тенденції розвитку ринку картоплі.

На зустрічі представники "Об'єднання аграріїв" внесли до порядку денного питання про амброзію полинолисту як небезпечний алерген. За результатами опитування, 42% господарів різною мірою зіштовхуються з цією проблемою, проте більше у південних регіонах.
Переважна більшість опитаних використовує хімічні засоби захисту рослин для перешкоджання росту і розповсюдження бур'яну.
Наразі в "Об'єднанні аграріїв" діє соціальна програма з викорінення амброзії. Приносьте цю рослину з коренем до громадських приймалень. Ви не лише допоможете оточуюючим, а й отримаєте грошову винагороду.

День поля в Інституті картоплярства НААНДень поля в Інституті картоплярства НААНДень поля в Інституті картоплярства НААН
День поля в Інституті картоплярства НААНДень поля в Інституті картоплярства НААНДень поля в Інституті картоплярства НААН