Інноваційні технології вирощування гарбузів

Впродовж тисяч років гарбузи стали неодмінними супутниками українців, звичними та невід'ємними рисами сільських пейзажів.
Окрім традиційних сортів гарбузів є не зовсім для нас звичайні-голозерні-результат кропітної багаторічної праці селекціонерів.
Голозерний олійний гарбуз є не тільки повноцінним і збалансований кормом для тварин, але й джерелом дуже корисного насіння без лушпиння.
#Громадська організація Об'єднання Аграріїв розпочала науково-практичну діяльність в напрямку вирощування гарбузів на Богуславщині, Рокитнянщині.
#Про інноваційні технології вирощування гарбузів мешканці та гості Богуславщини зможуть дізнатися більше на науково-практичній конференції, яка відбудеться 23 січня 2019 року в актовому залі Богуславської райдержадміністрації. Початок заходу о 10:00. Вхід вільний. Пайовиків чекають цікаві зустрічі з інвесторами.
З метою взаємодії та співпраці
+380670096999 Антип Кузьмович
razvitie_agrariev@ukr.net

Інноваційні технології вирощування гарбузівІнноваційні технології вирощування гарбузівІнноваційні технології вирощування гарбузівІнноваційні технології вирощування гарбузівІнноваційні технології вирощування гарбузів