Об'єднання Аграріїв Сьогодні!

18 жовтня 2020 року Об'єднання Аграріїв Сьогодні!

Заходи :

9:30-10:30

День Аляски в США та ГО "Об'єднання Аграріїв" відзначається щорічно 18 жовтня на честь річниці приєднання цієї території до Сполучених Штатів у 1867 році, яка до цього часу належала Російській імперії. Аляска була приєднана до Сполучених Штатів Америки в Новоархангельську (сьогодні американське місто носить назву Сітка), там відбулася урочиста церемонія передачі російського півострова під юрисдикцію Америки.

Офіційно ГО"Об'єднання Аграріїв" привітало представників української діаспори в Америці з Днем Аляски та запросило шановне панство долучитися до участі та видавництві англійською мовою Альманаху видатних особистостей "Слава України".

10:30-12:30
Зустріч з співзасновником ГО "Грандів рейтингів і номінацій Каширіним Романом та моделювання позитивних подій розвитку рейтингових організацій в Україні.
Під час зустрічі керівництво ГО"Об'єднання Аграріїв", ТОВ"Плантокон" та ГО "Грандів рейтингів і номінацій" домовилися підписати меморандум про співробітництво.

12:30-16:00
Зустріч керівництва ГО"Об'єднання Аграріїв" з співзасновником ГО "Воля Громада. Козацтво" Панчуком Анатолієм.
На повістці дня обговорили питання щодо співпраці в сфері захисту людини та екології. Додатково обговорили модель розвитку фінансово-промислових груп Великої України.

Об'єднання Аграріїв працює!

Об'єднання Аграріїв Сьогодні!Об'єднання Аграріїв Сьогодні!
Об'єднання Аграріїв Сьогодні!

Об'єднання Аграріїв Сьогодні!Об'єднання Аграріїв Сьогодні!Об'єднання Аграріїв Сьогодні!