Відмінна новина!

Заява ГО"Об'єднання Аграріїв" щодо продовження злочинного підняття житлово-комунальних тарифів для населення

Вчора мешканці міста Марганець вийшли на чисельну акцію протесту у зв'язку з необґрунтованим підняттям тарифів на електроенергію.

Окрім загального підвищення тарифів на електроенергію для населення, мешканці Марганцю отримали ще один "подарунок" від уряду у вигляді скасування 30% знижки на електроенергію для мешканців 30-ти кілометрової зони АЕС (Марганець знаходиться у 30-ти кілометровій зоні Запорізької АЕС).

Поліція намагалася завадити законному праву громадян на протест, залякуючи їх штрафами, але люди всеодно дуже великою кількістю вийшли на вулиці.

Разом з Марганцем також активно протестують мешканці інших регіонів України, зокрема мешканці Лубенського, Оржицького та Пирятинського районів на Полтавщині та міста Валки на Харківщині. Вони перекривали трасу Київ - Харків, справедливо протестуючи проти необгрунтовано високих цін на газ для населення та відверто абсурдних тарифів на його транспортування. Протестують також інші громадяни у різних куточках України.
Влада спекулянтів знущається з українського народу, відверто дурячи людей розмовами про так звану "ринкову ціну" на газ і електроенергію та прикриваючись міфічними "вимогами" міжнародних кредитних інституцій. А насправді ця політика має лише одну причину - бажання спекулянтів й далі отримувати надприбутки й збагачуватися ціною добробуту більшості українського народу.

ГО"Об'єднання Аграріїв" повністю підтримує відповідні протести українського народу та вважає неприпустимими та відверто злочинними ці підняття тарифів на газ та електроенергію.

Ми закликаємо всіх людей доброї волі долучатися до таких протестів і не миритися зі свавіллям спекулянтів!

Важливо зазначити, що в умовах епідемії, коли доходи переважної більшості громадян різко знизились, а велика частина українців взагалі залишилася без засобів для існування, такі підвищення є особливо цинічними та злочинними.

Проте в черговий раз влада сприяє спекулянтам, гарантувавши великому капіталу надприбутки за рахунок переважної більшості українського народу. При цьому характерно, що і Володимир Зеленський, який перед президентськими виборами обіцяв «кінець епохи бідності», і його партія «Слуга народу», яка обіцяла перед парламентськими виборами «запровадити державну стратегію оптимізації житлово-комунальних тарифів», ніяк не коментують це чергове підвищення ціни на газ та електроенергію для українського народу. Очевидно, що вони й не збираються це коментувати, адже тоді доведеться визнати, що їхні передвиборчі обіцянки були відвертою брехнею.

Економічна стратегія ГО"Об'єднання Аграріїв" передбачає тарифи на житлово-комунальні послуги для населення відповідно їх собівартості,а це в десятки разів нижче драконівських _тарифів сьогоднішніх спекулянтів
Ми заснували:
Альманах видатних особистостей Слава України https://www.almanac-status.org.ua,щоб Українська Еліта та державний апарат України працював щогодини,щодня на інтереси всього українського народу, а не спекулянтів та розбудовуємо громадську організацію, яка працює в інтересах вибору мільйонів, а не вибору мільярдерів.

Тому, якщо бажаєте, щоб в нашій країні нарешті була гідна влада, гіднна суспільна Еліта, яка працюватиме на добробут всього українського народу, а не власне збагачення, то долучайтеся, заповнюйте анкету та ставайте членами ГО"Об'єднання Аграріїв"
https://razvitie-agrariev.com

#геть_драконовські тарифи
#геть лицемірство_Зе #соціальна_справедливість
#Об'єднання Аграріїв
#Альманах видатних особистостей "Слава України"
#воля Народу
#гідна Еліта
#найкращатехнологіярозвиткулюдини
Відмінна новина!