Зустріч представників Об'єднання Аграріїв з головою Чернігівської обласної ради.

Обговорення важливих питань діяльності агровиробників в умовах війни та сучасного стану економіки – головна тема робочої зустрічі голови обласної ради Олена Дмитренко та заступника голови обласної ради Dmitriy Blaush з представниками Об'єднання Аграріїв Чернігівщини, яка відбулася сьогодні, 21 березня.

За словами голови обласної ради Олени Дмитренко, війна показала цінність багатьох речей. А серед численних потреб хліб є найголовнішим для людей. Тож на аграріїв покладаються великі сподівання та відповідальність по забезпеченню продовольчої безпеки області та України в цілому.

Під час зустрічі мова йшла про бронювання в умовах воєнного стану військовозобов'язаних, які працюють у сфері агропромислового виробництва.

Йшла мова і про обласні та державні програми, грантові пропозиції, які можуть зацікавити працівників аграрного сектору та сільськогосподарських підприємств Чернігівщини стосовно отримання техніки, посівного матеріалу тощо.

Учасники зібрання торкнулися негативних тенденції скорочення у тваринництві. Водночас, зазначалося, що є підприємства, де вдалося зберегти поголів'я і забезпечити стабільне виробництва м'ясної та молочної продукції.

Також обговорено важливі питання аграрної галузі, які стосуються демпінгу заниження цін на сільськогосподарську продукцію, блокування ПДВ, а також закону про фермерське господарство.

Зустріч представників Об'єднання Аграріїв з головою Чернігівської обласної ради.Зустріч представників Об'єднання Аграріїв з головою Чернігівської обласної ради.Зустріч представників Об'єднання Аграріїв з головою Чернігівської обласної ради.Зустріч представників Об'єднання Аграріїв з головою Чернігівської обласної ради.Зустріч представників Об'єднання Аграріїв з головою Чернігівської обласної ради.Зустріч представників Об'єднання Аграріїв з головою Чернігівської обласної ради.Зустріч представників Об'єднання Аграріїв з головою Чернігівської обласної ради.