Фестиваль короткометражних фільмів

В суботу, 3 жовтня, у селі Мотижин Макарівського району відбувся Перший міжнародний кінофестиваль короткометражних фільмів "Світ аграріїв" за підтримки громадської організації "Об'єднання аграріїв".

Протягом трьох місяців бажаючі взяти участь надсилали свої відеороботи з усіх куточків України. Сільське господарство, природа, здоровий спосіб життя - це коло тем, які були актуальними на Кінофестивалі. Професійним журі було відібрано 10 роликів, які змагалися за звання найкращого аграрного фільму. Всі роботи, що були представлені на Фестивалі, можна переглянути на нашому сайті razvitie-agrariev.com.

За результатами голосування аудиторії переможцями стали учениці 9 класу Мотижинської школи Юлія Володимирова та Анна Пархоменко та їх фільм "Природа Мотижина". Дівчата отримали головний приз - кришталеву флешку - а також грошове заохочення 500 грн. Друге місце посів Петро Павлішин з відеопроектом Аграрного хутора. Його нагородили ящиком соку.

Організаторам фестивалю ГО "Об'єднання аграріїв" подякувала у грошовому еквіваленті. З фонду організації їм було вручено 9 тисяч гривень на розвиток.

Крім перегляду фільмів, гості мали змогу послухати виступ народного ансамблю "Берегиня" та скуштувати страви з натуральних продуктів під час фуршету.

29 листопада відбудеться Молодіжний освітньо-прикладний форум з розвитку сільської місцевості. "Об'єднання аграріїв" запрошує активних та талановитих громадян до співпраці. Пишіть нам у соцмережах та на пошту razvitie-agrariev@ukr.net.

Фестиваль короткометражних фільмівФестиваль короткометражних фільмів
Фестиваль короткометражних фільмівФестиваль короткометражних фільмівФестиваль короткометражних фільмівФестиваль короткометражних фільмів
Фестиваль короткометражних фільмівФестиваль короткометражних фільмівФестиваль короткометражних фільмівФестиваль короткометражних фільмів