Презентація унікального біопрепарату "Екстракон"

23 жовтня 2015 року відбулася значима подія: підписання договору про використання інноваційного біопрепатату "Екстракон" між представниками Національного університету біоресурсів та природокористування та громадської організації "Об'єднання аграріїв". Договір передбачає застосування експериментальної партії Екстракону у проектах Організації: "Агромаржа", "Апельсин-агро", "Кукурудза". Також Організація забезпечує інформаційну підтримку щодо дієвості та результатів застосування препарату.

Презентація унікального біопрепарату "Екстракон"


Цей договір символізує початок нової ери для української науки. Її відродження - головне завдання Організації. Разом з кращими науковцями та аграріями ми започатковуємо серію інноваційних розробок в сільському господарстві. І Екстракон - це лише авангард.

Це вже не перше наше знайомство з даним біопрепаратом. 07 жовтня в Національному університеті біоресурсів та природокористування відбулася презентація "Екстракону". Це органічне добриво універсальної дії, запатентоване головою кафедри молекулярної біології, мікробіології та біобезпеки Патикою Миколою Володимировичем. Презентацію проводив асистент кафедри Колодяжний Олександр Юрійович.

Пан Олександр поділився з нами механізмом дії та особливостями застосування даного препарату. Він розповів, що «Екстракон» використовується для:
- Підживлення кімнатних рослин
- Оздоровлення дерев у саду
- Стимулювання росту рослин, кореневої системи
- Оздоровлення грунту
- Трансформації рослинних решток

Презентація унікального біопрепарату "Екстракон"Презентація унікального біопрепарату "Екстракон"


Діюча речовина Екстракон – природний консорціум ґрунтових мікроорганізмів, який виконує всі етапи трансформації органічних решток, активізує природні трофічні зв ’ язки у біоценозі та ризосфері, ініціює біологічний цикл грунту, забезпечує оздоровлення грунту від патогенів, усуває токсичність.
За допомогою Екстракону у ґрунті відбувається відновлення природних біологічних трофічних зв’язків та функціонально запускаються процеси ґрунтоутворення; у насадженнях плодових, ягідних культур формується цілеспрямована активізація корисної мікрофлори за рахунок пріоритетного її заселення на субстрат і трансформації речовин в гумусоподібну субстанцію, формуючи родючий шар ґрунту.

Сьогодні ж, 23 жовтня, на підписанні договору були присутні представники кафедри молекулярної біології, мікробіології та біобезпеки, Патика М. В., Колодяжний О. Ю., Каліка Б. М.

Презентація унікального біопрепарату "Екстракон"Презентація унікального біопрепарату "Екстракон"


Спільними зусиллями співробітників університету та "Об'єднання аграріїв" було відновлено лабораторію, куди запрошуються на роботу талановиті молоді спеціалісти. В лабораторії планується налагодити створення та тестування органічних добрив нового покоління.

Презентація унікального біопрепарату "Екстракон"Презентація унікального біопрепарату "Екстракон"Презентація унікального біопрепарату "Екстракон"


Щоб дізнатися детальніше – дивіться відеоінтрерв’ю з місця події.